Nervozizëm te Milani, sherr Abate-Cerci
Ditë e zezë për Milanin. Sikur të mos mjaftonte humbja e rëndë në "San Siro" përballë Atalantas ja kun vjen edhe sherri mes Ignazio Abates dhe Alessio Cercit.

Sipas asaj që raporton "La Gazzetta dello Sport", dy futbollistët e Milanit e nisën përplasjen që në fushën e lojës për ta vazhduar më tej edhe në dhomat e zhveshjes. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2015, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori