Nervozohet Xhaka, sherr me lojtarin uellsian
Shqipëria është duke luajtur kundër Uellsit në një ndeshje miqësore në "Elbasan Arena".

Në minutën e 35' Xhaka humb një top në mesfushë, dhe shkakton faull ndaj Brooks në mesfushë.

E godet teksa është i shtrirë, dhe kapet më pas. Arbitri më pas e ndëshkon me karton të verdhë.
Shtuar më 20/11/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori