Nëse Juventus kalon këtë pengesë, atëherë Bernandeschi vishet bardhezi
Qëllimi i madh i merkatos së Juventusit është quajtur Federico Bernardeschi. Për të Fiorentina kërkon 40 milionë euro.

Marrëveshja mund të arrihet edhe për një shifër pak më të ulët. Marotta në mes të javës së ardhshme do të organizojë një takim me pronatrët e ekit vjollcë. Juventus do të propozojë një ofertë të dytë pas fillestare 30 milion, përcjell Albeu.com.

35 milionë dhe një shumë tjetër bonus, një formulë e ngjashme me atë të përdorur tek Palermos me Dybala. Nëse Juventus ofron 40 milionë atëherë Bernandeschi është i tyre.

Lojtari ka vetëm një kusht për zonjën e vjetër pas Del Piero ai dëshiron të pasojë numrin 10, nëse gjithçka arrihet, /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori