Nëse Sunderland bie nga liga, Di Canio është një gomar
Nëse Sunderland nuk mbijeton në Premierligë atëherë tekniku i kësaj skuadre do të jetë një gomar. Këtë gjë e ka deklaruar vetë Paolo Di Canio i cili shprehet se për rezultatet e skuadrës së tij është ai përgjegjës.

"Jam një gomar nëse Sunderland nuk mbijeton në Premierligë. Unë kam përgjegjësitë për të gjitha, sukseset dhe humbjet. Unë ndjej përgjegjësi por jo presion sepse karakteri im nuk e lejon një gjë të tillë" deklaron Di Canio. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2013, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori