Neser rifillojnë ndeshjet
Ndeshjet e mbetura të Javës 17 u ndërpriten pas demontratave të dhunshme të Opozites, dhe neser do luhen 2 ndeshje.

Shkumbini pret në Peqin Teuten, kjo ndeshje ështe e vecante sepse dy skuadrat ndahen në tabele nga nje vend, një pikë. Shkumbini ndodhet në vendin e 8-të, një pikë më pak se vendi i 7-të, Teuta. Pervec Rustem Hoxhës, nuk ka asnje demtim. Ndeshjet e fundit per keta skuadra rezultuan me humbje, Shkumbini me Besën, ndersa Teuta humbi me Flamurtarin.

Ndersa Dinamoja do udhetojë në Elbasan, ku do luaje të tregojë se ende është pretendente për titull, Elbasani është në gjendjen më të keqe, ndodhet në vendin e fundit, me vetem 9 pikë, gjashtë pike larg vendit të 11-të. (albeu.com)


13:00 Shkumbini - Teuta
13:00 Elbasani - Dinamo

Shtuar më 25/01/2011, ora 20:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori