Sot vendoset e ardhmja e Allegrit, takim me Agnellin
Sot ose më së shumti të enjten, do të jetë dita e takimit të shumëpritur mes Andrea Agnelli dhe Massimiliano Allegri për të përcaktuar të ardhmen e trajnerit të Juventusit i cili është përfolur shumë në media se do ti japë lamtumirë bardhezinjve pas 5 vitesh, raporton Sport Mediaset.

Ndërkohë në rast të largmitAllegrit Juventusi ka piketuar Porchettinon për stolin teksa pas finales së Championsit do të merret vesh nëse Pochettino do firmosë për Juven. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2019, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori