Neuer: Fitorja është më e rëndësishmja
Pëlqej
Portieri i Gjermanisë, Manuel Neuer, thotë se për të nuk ishte e rëndësishme paraqitja por fitorja, në takimin e mbrëmshëm ndaj Skocisë.
Gjermanët fituan me rezultat 2-1 në ndeshje ne parë të kualifikimeve për Euro 2016, por ishin larg formës së tyre më të mirë.

“Më e rëndësishme ishte që ne e fituam ndeshjen e parë”.

“Ne luajtëm kundër një ekipi të ri dhe unë nuk shqetësohem për mënyrën se si ne fituam”, ka thënë Neuer për RTL.
Shtuar më 08/09/2014, ora 13:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori