Newcastle barazon rezultatin ndaj Cityt (VIDEO)
Newcastle United ka barazuar rezultatin ndaj Manchester Cityt në "St. James Park".

Ai që ka shënuar është sulmuesi, Salomon Rondon në minutën e 66'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2019, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori