Newcastle ngushton diferencat ndaj Cityt (VIDEO)

Newcastle United ka rihapur sfidën duke i shënuar golin e parë Cityt në "Etihad Stadium".

Autori i golit është mesfushori Murphy që ka shënuar në minutën e 67'-të.

Miqtë kanë rihapur sfidën dhe do të tentojnë të shënojnë edhe golin e dytë. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 20:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori