Newcastle tripletë Hull City-t (VIDEO)
Me golat e Cabellas, Ameobit dhe Gouffran në sfidën e javës së 23 të Premier League-s Newcastle mposhti Hull City-n duke marrë tre pikë të rëndësishme në klasifikim.

Klasifikimi: Chelsea 52, Manchester City 47, Southampton 42, Manchester United 40, Arsenal 39, Tottenham 37, West Ham 36, Liverpool 35, Swansea 30, Newcastle 30*, Stoke City 29, Crystal Palace 23, Everton 23, Aston Villa 22, West Bromwich Albion 22, Sunderland 20, Burnley 20, Hull City 19*, Qpr 19, Leicester 17.

* - Një ndeshje më shumë
Shtuar më 31/01/2015, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori