Neymar apo Mbappe? Ky është lojtari më i mirë për Wahbi
Ylli i St.Etienne Wahbi Khazri ka bërë krahasimin mes super lojtarëve të PSG, dhe ai ka një favorit të pastër në mesin e tyre.

Ai ka thënë se kjo çfarë po bën Mbappe është fenomenale, mirëpo sipas tij, Neymar është më i miri.

“Sa i përket talentit, Mbappe është jashtë normave, dhe ajo që ai bën është e pritshme” ka thënë Wahbi.

“Por, kur luajmë kundër PSG, mua më impresionon Neymar” ka thënë tutje lojtari i St.Etienne. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2019, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori