Neymar: Barcelona është e bashkuar!
Naymer insiston se gjithçka është në rregull në klubin katalanas dhe se kanë përfunduar grindjet e brendshmeekip.

Ai beson se pas fitores ndaj Atletikoes, problemet e brendshmeekip kanë marrë fund.

Nga klubi katalanas, javën e kaluar, u larguan drejtori sportiv, Andoni Zubizarretan, dhe zëvendësi i tij Carles Puyol, para se të përhapeshin fjalët se Lionel Messi dhe Luis Enrique kanë probleme me njëri tjetrin./albeu.com/


Shtuar më 12/01/2015, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori