Neymar çfarë goditje, shikoni kë ka "peshkuar" (FOTO LAJM)

Në ditët e fundit në mediat botërore është përfolur shumë se modelja braziliane, Liziana Soares është e dashura e re e futbollistit të njohur të Barcelonës dhe Kombëtares së Brazilit, Neymar.

Kjo ende nuk është konfirmuar nga vetë futbollisti por çifti është parë bashkë disa herë duke ngritur dyshime të forta për një lidhje mes tyre.

Media të ndryshme dyshojnë se ata shoqërohen prej kohësh, por për momentin kanë vendosur që ta mbajnë të fshehtë. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2015, ora 14:30
Alban
e Enjte 19 Nëntor 2015, Ora 15:02
Këta nuk kan dashuri por për shkak parave dhe emrit kalojnë një jetë formale, në ditën e sotme vështirë ke me gjetur dashuri.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori