Pendohet Neymar, kërkon rikthimin tek Barcelona
Sipas “Mundo Deportivo” Neymar i është ofruar Barcelonës, që të rikthehet gjatë merkatos së verës së vitit 2019 pasi është penduar për zgjedhjen duke u transferuar drejt “Parc de Prince”.

Ka qenë dështimi në Champions League dhe atmosfera e PSG-së arsyet që Neymar të mendojë realisht largimin nga Franca.

Braziliani gjithashtu është përfolur vazhdimisht rrreth një transferimi në Santiago Bernabeo tek Reali i Madridit. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2018, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori