Neymar dhe Alves "bashkohen" te Barça
Pëlqej
Daniel Alves mund të jetë një nga arsyet që Neymar mund të zgjedhë Barcelonën si skuadrën e tij të re. Ylli brazilian është parë në shoqëri me mbrojtësin e Barcelonës në një koncert që u mbajt në Santa Katarina të Brazilit. Ata dukeshin mjaft të hareshëm në koncertin r këngëtarit brazilian, Thiaguino.

Më vonë shoqërisë së tyre iu bashkua edhe Robinho. Neynar flitet se në verën e ardhshme do të zyrtarizohet si lojtar i ri i Barcelonës. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2013, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori