Neymar e shpreh hapur dëshirën e tij për të luajtur përsëri me Messin
Ylli i PSG, Neymar, ka thënë se dëshiron të luajë me ish bashkëlojtarin e tij, Lionel Messi, sezonin tjetër.

Neymar dhe Messi kanë luajtur së bashku te Barcelona për katër sezone, mes viteve 2013 – 2017.

bashku me Luis Suarezin dhe Messin, Neymar kishte formuar një prej tresheve më të mira që ka parë ndonjëherë futbolli.

"Ajo çfarë dua është që të luaj me Messin përsëri", ka deklaruar Neymar.

"Sigurisht që ne duhet të luajmë së bashku vitin e ardhshëm".
Shtuar më 03/12/2020, ora 08:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori