Neymar flet për rikthimin te Barça
Pëlqej
Ditët e fundit është spekuluar për një rikthim të mundshëm të Neymar te skuadra e Barcelonës. Së fundmi ka qenë vetë lojtari që është prononcuar për këtë lajm.

Në rrjetin social Instagram 26 vjeçari ka publikuar një foto të disa mediave spanjolle dhe ka vendosur mbishkrimin “Fake Neës” ose ndryshe lajm i rremë. Edhe drejtuesit e skuadrës spanjolle nuk e kanë pohuar një rikthim te brazilianit në “Camp Now”.

Në katër vite te spanjollët, Neymar fitoi tripletën në vitin 2015. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori