Neymar i frikësuar për Botërorin por i lumtur pranë modeles (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Sytë e tifozëve brazilian janë të gjithë mbi Neymar pasi janë në ankth nëse "idhulli" i tyre do të jetë në gjendje të luaj në Botëror.

Vetëm pak ditë më parë Neymar deklaroi se është i frikësuar për gjendjen e tij në prag të fillimit të Botërorit, por mesa duket ai është në "top formë" dhe po kalon një kohë të qetë pranë të dashurës së tij.

Ylli i PSG ka publikuar disa foto intime me të dashurën e tij Bruna Marquezine ku të dy janë thuajse të zhveshur por të lumtur pranë njëri-tjetrit./albeu.com/


Shtuar më 17/05/2018, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori