Neymar i kundërpërgjigjet Bartomeos:: Ai është "një shaka"
Pëlqej
Neymar ka komentuar në rrjetet sociale duke thënë se presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, është një shaka.

Bartomeu kishe dhënë një deklaratë ku ditë më parë kishte thënë se Neymarit dhe babait të tij Neymar Santos Sr., nuk është dashur tu besojnë.

“Kemi bërë gabim që iu kemi besuar Neymarit dhe babait të tij aq shumë”, kishte thënë Bartomeu.

Neymar e kishte parë në rrjetet sociale deklaratën dhe nuk kishte hezituar të komentojë.

“Ky president është një shaka”, shkruajti Neymar. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2017, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori