Neymar i pafat, dëmtohet sërish dhe shpërthen në lot (VIDEO)
Neymar ka pësuar një lëndim të rëndë në kyçin e këmbës, në ndeshjen kundër Katarit.

Ylli i PSG ka këputur ligamentet në kyçin e djathtë, ku ishte i lënduarherët.

Neymar do të humbas ndeshjet e Kupës se Amerikës që zhvillohet në vendlindjen e tij.

Atij do t’i duhen minimumi tre muaj për tu shëruar plotësisht. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2019, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori