Neymar i trembur para fillimit të Botërorit
Neymar pas operimit në kyçin e këmbës së djathtë shpreson ta largojë këtë frikën e një lëndimi të dytë sa më parë para Kupës së Botës. Brazili i trembet kësaj situate duke thënë se ka frikë që të rikthehet në fushë.

“Pritshmëritë janë të mëdha në Kupën e Botës”, tha Neymar në një intervistë në kanalin zyrtar të Zicos në YouTube.

“Çdo gjë po shkon mirë, falë zotit. Kam nisur të eci sërish dhe të punojë edhe me topin, por kam frikë që të rikthehem”.

“Ajo çfarë më duhet të bëjë është ta largojë këtë frikë sa më parë dhe të arrijë në Kupën e Botës në formë të mirë”, shtoi Neymar. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2018, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori