Neymar "inspirohet" nga Bruna Marquezinhe para operacionit
I gjithë kati i spitalit “Mater Dei” në Belo Horizonte të Brazilit është prenotuar nga Neymar dhe familja e tij, në total rreth 10 persona.

Sipas “Globe Sport” Neymar do të operohet gjatë kësaj të shtune në këmbën e djathtë nga Rodrigo Lasmar, mjek i “Selecaos”, i cili la parashikuar deri 3 muaj pushim për sulmuesin.

Por si po e pret 26-vjeçari ndërhyrjen? Fotoja me të fejuarën e tij Bruna Marquezinhe nuk ka nevojë për koment. Modelja dhe aktorja braziliane po i qëndron pranë partnerit të saj në këtë moment të vështirë./albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori