Neymar Jr mbas shumë kohësh kthehet në stërvitje tek PSG (FOTO-VIDEO)

Neymar Jr është kthyer në stërvitje me Paris Saint-Germainit pas një dëmtimi të tmerrshëm që theu ashtin në shputën e këmbës së djathtë në një ndeshje kundër Marseille në fund të muajit shkurt.

Pasi mbërriti në Paris nga Brazili, ku u riaftësua nga lëndimi, Neymar ka punuar sot në palestër në qendrën stërvitore të PSG-së “Ooredoo”.

PSG-ja të premten do të luajë në finale të Kupës së Francës kundër skuadrës nga niveli i tretë i futbollit francez, Les Berbiers.

PSG-ja do t’i zhvillojë dy ndeshje në ligë kundër Rennes më 12 maj dhe Caen më 19 po të këtij muaji para se ta mbyllë kampionatin. /albeu.com/
Neymar Jr mbas shumë kohësh kthehet në stërvitje tek PSG (FOTO-VIDEO)

Shtuar më 05/05/2018, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori