Neymar bën ndryshimin e madh në flokët e tij

✌🏽🤪

A post shared by Nj 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) on

Pëlqej
Sulmuesi brazlian, Neymar Jr ka ndryshuar stilin e tij të flokëve.

26-vjeçari ka gjetur kohën dhe momentin e duhur për të bërë diçka interesante në jeten e tij private.

Ai nuk ka humbur kohë për të shkuar te berberi, për të ndryshuar lukun e tij, duke i bërë në modelin e famshëm, “dreadlocks”. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori