Neymar kërkohet nga gjigandët e Premierligës
interesuara për transferimin e Neymar janë tri klubet e Ligës Angleze, Chelsea, Manchester City dhe Liverpool.

Le Parisien pretendon se braziliani 27 vjeçar mund të përfundoj në Premier Ligë verën e ardhshme. Po ashtu është raportuar se këto tri klube kanë qenë në bisedime me përfaqsuesit e Neymar.

Mirëpo prap Barcelona po mbetet klubi i preferuar për Neymar por përveq këtyre klubeve të interesuara brazilianin po e dëshirojnë në skuadër edhe Real Madridi dhe Juventusi.
Shtuar më 19/12/2019, ora 09:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori