Neymar kërkon rikthimin te Barcelona, kjo është përgjigja e bordit
Pëlqej
Neymar disa ditë më parë ëhstë rikthyer te Barcelona për të takuar miqtë e tij të vjetër, para një turneu pokeri të zhvilluar në këtë qytet.

Sipas raportimeve të “Mundo Deportivo” ylli brazilian e kishte pyetur njërin prej drejtuesve të bordit se “a mund të rikthehem në Barcelonë?”, por përgjigja e tij kishte qënë "JO".

Barcelona duket e plotësuar në fazën e sulmit dhe Neymar nuk do të kishte vend në këtë skuadër ose ndryshe do ti duhej të nisej nga stoli.

Kujtojmë se Neymar u largua nga Barcelona vitin e kaluar pasi PSG-ja pagoi klauzolën e lirimit të lojtarit me vlerë 222 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2018, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori