"Neymar kurrë nuk do ta fitojë Topin e Artë nëse qëndron tek PSG"
Pëlqej
Legjenda e Brazilit dhe Barcelonës, Rivaldo, mendon se Neymari mund ta fitojë Topin e Artë vetëm nëse largohet nga Paris Saint Germaini.

“Neymar kurrë nuk do ta fitojë Topin e Artë përderisa qëndron në PSG. Ai duhet të largohet”, u shpreh Rivaldo.

“Futbolli për më të mirët në botë, është në Spanjë. Nga informacionet që kam, ka mundësi që ai të shkojë në Real Madrid. Pas kësaj, po, ai mund ta fitojë Topin e Artë”, deklaroi mes tjerash Rivaldo. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori