Neymar luan keq me portierin dhe mbrojtësit për të shënuar një super gol (VIDEO)
PSG është rikthyer tek fitorja pas disfatës me Realin e Madirit.

Këtë herë ata u ndeshjën me Strasburgut, ndaj të cilit e panë veten fillimishtdisavantazh por me golat e Di Marias dhe Neymarit përmbysën gjithçka.

Por goli i Neymarit nuk ishte aspak normal, ju ftojmë ta ndiqni. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori