Neymar magjik edhe në basketboll (VIDEO)
Neymar është një talent në futboll kjo është provuar që në moshë të re. Por që 21-vjeçari brazilian të ishte po kaq i mirë edhe në basketboll, këtë nuk e kishim parë më parë. Gjatë grumbullimit të kombëtares braziliane për dy ndeshjet miqësore kundër Australisë dhe Portugalisë që do të luhen më datë 7 dhe 10 shtator, ylli i Barcelonës, së bashku me David Luit dhe Alexandre Pato, ka marrë pjesë në një mini-ndeshje basketbolli.

Teknikën që zotëron në futboll Neymar e tregoi edhe në kosh duke shënuar disa tre-pikësha. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 15:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori