E FUNDIT/ Shënohen 106 raste të reja me COVID-19 në vend
Neymar me tre modele braziliane (FOTO LAJM)

Neymarit nuk i shpëton asgjë. Pas ndeshjes miqësore Brazil-Kili, ylli i Barcelonës ka darkuar me tre modele braziliane, mes të cilave edhe Rafaela Machado, pjesëmarrëse në Miss World.

Fotot, ku Neymar dhe miqtë e tij festojnë në Londër, po bëjnë xhiron e botës. /albeu.com/

Shtuar më 03/04/2015, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori