Neymar nuk e përballon dot topin mes këmbëve, shikoni ç’bën (VIDEO)
Brazili po zhvillon stërvitjet para fillimit të Copa America.

Njëra nga skuadrat favorite ka grumbulluar lojtarët, duke bërë një miksim mes atyre më të vjetërve dhe talenteve të rinj.

Sulmuesi 23 vjeçar, Everton ka pasur një përballje me yllin e PSG, Neymar.

Ai i ka futur topin në mes të këmbëve, ku Neymar menjëherë e ka kapur për fanelle.
Shtuar më 29/05/2019, ora 17:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori