Neymar rikthehet me gol, Brazili fiton miqësoren ndaj Kroacisë (VIDEO)

Brazili ka fituar miqësoren kundër Kroacisë, që u zhvillua në stadiumin e Liverpoolit - “Anfield Road”.

Neymar që hyri në lojë në fillim të pjesës së dytë, në minutën e 45’-të dhe pas 24 minutave lojë, ai bëri atë që di të bëjë më së miri që zhbllokoi ndeshjen, ku në fund, Firmino realizoi edhe golin e dytë dhe mbylli ndeshjen në 2-0.

Neymar bëri një rikthim të furishëm për të treguar se do të jetë 100% gati për Kupën e Botës në Rusi. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori