E FUNDIT/ Tërmeti godet Shqipërinë, banorët në panik
Neymar rikthehet në Barcelonë me modelen Noa Saez (FOTO LAJM)

Momentet e vështira për Neymar duket se kaluan. Pasi zgjidhi cështjen e akuzave për përdhunim dhe rifitoi zemrën e tifozëve të Paris Saint Germain, braziliani duket se ka rrëmbyer edhe një zemër të re.

Tani duhet vetëm të rikuperojë dëmtimin që po e mban larg fushave.

Kampioni brazilian i PSG, pasi ndoqi suksesin 2-1 të shokëve të skuadrës, 2-1 kundër Brest, është nisur fluturim drejt Barcelonës për të marrë pjesë në një festë.

O’Ney është pikasur në shoqërinë e Noa Saez, modelja bukuroshe spanjolle që, në Instagram Stories të saj, nuk e ka fshehur afërsinë me kampionin e Selecaos.
Shtuar më 11/11/2019, ora 23:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori