Neymar shijon festat e fundvitit me ish të dashurën e tij, Bruna Marquez (FOTO LAJM)

Ylli brazilian i futbollit Neymar ka vendosur të marrë maksimumin nga pushimet dimërore, sidomos pas ribashkimit me ish të dashurën e tij, Bruna Marquezin.

Neymar, i cili u ble nga klubi francez i PSG-së për vlerën prej 222 milionë eurosh, ka festuar në Brazil festat e fundvitit së bashku me të dashurën dhe portierin e PSG-së, Kevin Trap dhe të dashurën e tij Izabel Gulart.

Të dy çiftet janë fotografuar teksa kanë qenë duke shijuar rrezet e diellit në një jaht luksoz në ishullin brazilian Fernando de Noronja. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 19:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori