Neymar sr. dhe Perez bien dakord për transferimin e Neymarit
Sipas “Diario Gol”, Neymar Sr. dhe Florentino Perez kanë pasur një drekë pune, ku diskutuan reth një transferimi të mundshëm të brazilian te Los Blancos.

Reali thuhet të jetë pajtuar që të ndajë 250 milionë euro për reprezentuesin e Brazilit.

Por “galaktikët” janë të gatshëm që të shpenzojnë edhe 28 milionë euro më shumë, vetëm e vetëm për ta pasur nën drejtimin e trajnerit Zinedine Zidane. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2017, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori