Neymar te Real Madridi? Çfarë konfirmon ai
Neymar edhe një herë është kthyer te flasë rreth të ardhmes së tij, ai nuk e përjashton Real Madridin si një mundësi.

Braziliani ka thënë se është i lumtur te Paris Saint Germaini, por nuk i dihet asnjëherë të ardhmes.

Real Madridi është një nga klubet më të mëdha në botë dhe çdo lojtar dëshiron të luajë aty”.

“Jam i lumtur në Paris, jam më të vërtetë mirë, por askush nuk e di të ardhmen”.

“Nuk po them që do të luaj për Real Madridin. Tashmë kam luajtur për Barcelonën dhe ajo ishte një ëndërr që kur isha fëmijë”, ka thënë Neymar për Esporte Spectacular. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2019, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori