Neymar triblim me topin, mbrojtësi hutohet (VIDEO)
Ne duhet t’i kuptojmë mbrojtësit e shkretë që përballen me Neymar. Ylli i Santos “tallet” me ta kur ka topin në këmbë, duke e ditur frikën me të cilën ata ndjekin lëvizjet e tij.

Kështu ka ndodhur gjatë ndeshjes Santos-Catanduvense, në kampionatin brazilian, ku sulmuesi Neymar ka bërë një dribling të mrekullueshëm duke arritur t’i largohet mbrojtësit kundërshtar, i cili e ka ndalur hovin e tij vetëm me nje fall të rëndë nga mbrapa, duke marrë dhe karton të kuq. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2012, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori