Ylli francez përfundon nga radarët e Realit në të PSG-së
Real Madrid e kishte shënjestruar blerjen e supertalentit francez, Eduardo Cavaminga.

Mesfushori i Rennes është mjaft i pëlqyer nga Zidane, por që nuk duket se do jetë e lehtë blerja e tij.

Kjo pasi që drejtori sportiv i PSG-së, Leonardo ka takuar drejtuesit e Rennes dhe është duke punuar në blerjen e 17 vjeçarit. Madje flitet se PSG do të ofrojë 100 milionë euro për mesfushorin fantastik.

PSG ka nevojë për një mesfushor qëndror dhe Cavaminga tani është vënë në krye të dëshirave për gjigantin francez.
Shtuar më 24/12/2019, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori