Nga Alves te Ronaldo, 10 golat më të bukur të El Clasicos (VIDEO)

Sot në mbrëmje do të luhet El Classico mes Real Madrid dhe Barcelonës në Santiago Bernabeu për ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretiti teksa e para përfundoi 1-1.

Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren duke sybuar finalen.

Ndërkohë do të shikoni 10 golat më të bukur të shënuar nga ndeshjet mes Barcelonës dhe Realit të realizuar në Kupën e Mbretit. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2019, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori