Nga Donnarumma te Ibrahimoviç, ja yjet që nxituat që të puthnin emblemat (FOTO LAJM)

Carlos Tevez ka tradhëtuar Bocan e tij, duke u transferuar në Shanghai Shenua pas një oferte të majme

Shumë futbollistë kanë tradhtuar klubet e tyre dhe sidomos tifozët, duke u transferuar në ekipe tjera. Por, edhe më e rëndë bëhet situata kur ata puthin logon e bluzave të skuadrës, gjë që simbolizon dashurinë e madhe ndaj klubit, ndërsa më pas përfundojnë diku tjetër.

Më lart keni disa prej lojtarëve të cilët kanë puthur logon e klubit të tyre, por më vonë i kanë tradhtuar për të synuar titujt, paratë apo edhe arsye të tjera. /albeu.com/


Shtuar më 16/06/2017, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori