Nga Juventusi te Kamza, prezantohet drejtori i ri ekzekutiv
Kamza ka prezantuar ditën e sotme drejtorin e ri ekzekutiv. Bëhet fjalë për Fabio Cordela. Italiani ka një CV tepër të pasur teksa në të kaluarën ka qenë drejtori i Juventusit, përgjegjës për zonën Amerikano-Jugore si dhe drejtor sportiv i klubit hungarez Honved.

Cordela kishte një kohë të gjatë që ishte shkëputur nga futbolli, teksa qe përkushtuar te biznesi i verës, ku është pronar edhe i një kantine në Itali.

Italiani u prezantua ditën e sotme në ambientet e klubit kryeqytetas, ku ishin të pranishëm edhe trajneri Ernes Gjoka si dhe drejtori sportiv i Kamzës.
Shtuar më 21/11/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori