E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
Nga Kosta Rika te Reali, ëndrra e Navas bëhet realitet (FOTO-VIDEO)

Nga porta e Kosta Rikës te ajo e Real Madrid, ëndrra e Keylor Navas bëhet realitet: gardiani 27-vjeçar u ble nga klubi kampion Europe për shumën e 10 milionë eurove, ndërsa tifozë të shumtë kishin mbërritur në aeroportin e Madridit për ti bërë një pritje sa më të ngrohtë.

"Jam shumë i lumtur. Jam i kënaqur dhe me të vërtetë shumë entuziast", ka thënë mes emocioneve Navas. /albeu.com/

Shtuar më 05/08/2014, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori