Mbappe dhe Bakayoko luten për futbollistin e humbur të Cardiffit (FOTO LAJM)

Orët e ankthit për për futbollistin e Cardiffit sa vjen e shtohen.

Miqtë dhe shokët e sulmuesit të Cardiffit i cili ra në det me një avion janë në ankth për të. Edhe rrjetet sociale janë të mbushura me lutje për Ish-futbollistin e Nantesit, shkruan Albeu.com.

E ndersa ankthi rritet orë pas ore, Ish-bashkëlojtarët e tij ne futboll janë në mbështeje të familjessë Emiliano Sales.

Siç ndodh shpesh në këtoraste në rrjetet sociale janë solidarzuar me futbollistin fatkeq.

Kylian Mbappe dhe Tiemoue Bakayoko nuk kanë nguruar të shparndajnë në rrjetet sociale lutje për futbollistin i cili dyshohet se ka humbur jetën. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2019, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori