Nga Moise Kean tek Jadon Sancho, njihuni me telentet që premtojnë shumë për të ardhmen (FOTO LAJM)

Moise Kean Juventus
Pëlqej
Disa të njohur dhe disa janë pak. Përmes galerisë ju do të niheni me futbollistët që kanë lindur pas vitit 2000 teksa talenti i tyre premton shumë në të ardhmen.Shtuar më 22/01/2019, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori