Nga një ndeshje kthehet në një arenë boksi (VIDEO)
Gjithçka kjo çmenduri ka ndodhur në një ndeshje basketbolli ndërmjet dy kombëtareve të Bahreinit dhe Kuwaitit.Edhe pse ishte një ndeshje miqësore ndërmjet dy Kombëtareve të Basketbollit gjithçka u kthye në një arenë boksi.

Mjaftoi përfundimi i ndeshjes dhe gjithçka doli nga kontrolli dhe të dy kombëtaret filluan të zihen me njëri-tjetrin.

Kjo gjë do ti ndëshkojë të dyja kombëtaret pasi Komisioni Disiplionor i Basketbollit Botëror i ka dënuar ato duke i përjashtuar të dyja kombëtaret nga Kampionati Botëror i Basketbollit. /albeu.com/


Shikoni videon:

Shtuar më 03/08/2011, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori