Nga Pogba te Neymar, shikoni si kanë qënë 10 vite me parë (FOTO LAJM)

Në ditët e fundit rrjetet sociale ka nisur një fushatë ku shumë futbollistë kanë shpërndarë foto se si dukeshin 10 vite më parë duke u bërë virale shumë shpejt ne Internet.

Përmes galerisëe që ju do shfletoni do te shikoni disa prej yjeve të futbollit si si kanë qënë 10 vjet më parë dhe si duken ata sot, shkruan Albeu.com.

Shtuar më 17/01/2019, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori