Nga portier në bodybuilder, ja jeta e re e Tim Wiese (FOTO LAJM)

Pëlqej
"Të gjithë duan Wiese, asnjë surprizë nëse WWE e thërret". Këto janë fjalët e prestigjozes gjermane "Bild" rreth jetës së re të ish portierit të Werder Bremen dhe kombëtares gjermane.

Por Wiese nuk do që për momentin emri i tij të përflitet për një përfshirje të mundshme në botën e Wrestling. Ai po shijon jetën e tij mes palestrës dhe një Lamborghini Aventador shumë luksoz. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori