Nga Ronaldo te Messi, 10 yjet që kanë debutuar në moshë farë të re me kombëtaret (FOTO LAJM)

Faqja e njohur sportive "Bleacher Report Football" ka publikuar litsën me 10 lojtrët yje që kanë debutuar në moshë farë të vogël, shkruan Albeu.com.

Në këtë listë bëjnë pjesë yjet e futbollit bortëro që kanë lënë gjurmë në karrierën e tyre duke fituar gjithcka me klubet, por dhe me Kombëtaret e tyre ata kanë qënë dhe janë lider.

Për më shumë njihuni përmes Galerisë. /albeu.com/Shtuar më 01/10/2019, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori