Nga Spanja: Braida do De Sciglion te Barça
Barcelona ka nisur punën për programimin e merkatos për janarin 2016, kohë kur mbaron edhe bllokimi i FIFA-s. Sipas gazetës katalanase "Sport", Drejtori Sportiv Ariedo Braida po monitoron dy futbollistë për mbrojtjen: Mattia De Sciglion e Milanit dhe Lukasz Piszczek të Borussia Dortmund.

Braida e njeh shumë mirë De Sciglion, i rritur në grupmoshat e Milanit dhe për shumë kohë ka qënë nën monitorimin e ish drejtuesit kuqezi. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2015, ora 13:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori