Nga Verdu te Van Persie, 5 SuperGolat e javës (VIDEO)
Robin Van Persie, Arsenal
Nuk besoj se ka ndonjë dyshim që goli i Van Persie përballë Everton në fundjavë është goli më i bukur i javës në Europë.

Hollandezi i Arsenal është top të listës së 5 golavce më të bukur të javës në kampionatet elitare europiane.

Pas tij vijnë Vardu i Espanyol, goli i Alexis Sanchez në El Clasico, goli dirket nga goditja e këndit nga Clemens (Koln) dhe goli fantastik i Sahan (Kaiserslautern). /albeu.com/

Ndiqni videon dhe shijoni spektaklin:

<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Qq98nd3QlcU?version=3&hl=en_US&rel=0">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>
Shtuar më 14/12/2011, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori